Wersje językowe
Wybierz język:
Formy płatności

W sklepie internetowym www.mariuszlewandowski.pl udostępniamy kilka sposobów płatności za zamówione przedmioty:

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji - druku reprodukcji i ew. realizacji zamówionej oprawy. 

Za pobraniem

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do realizacji - druku reprodukcji i ew. przygotowania oprawy. Zapłata następuje gotówką podczas odbioru zamówienia od kuriera.

Płatności online

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę gdzie dokonasz płatności za zamówienie online. Przelew realizowany jest w trybie natychmiastowym co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia. Rozliczenia płatności online przeprowadzone są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)
 
 
 
Płatność przez PayPal
 
Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę gdzie dokonasz płatności za zamówienie online. Przelew realizowany jest w trybie natychmiastowym co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia. Rozliczenia płatności online przeprowadzone są przez PayPal.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl