Waluty
Wersje językowe
Wyprodukowane w Polsce
Świetna jakość wydruku!
Free shipping from 70$ Darmowa dostawa od 200zł!
 
 

Formy płatności

W naszym sklepie internetowym udostępniamy kilka sposobów płatności za zamówione przedmioty:

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji - druku reprodukcji i ew. realizacji zamówionej oprawy. 

Płatność za pobraniem

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do realizacji - druku reprodukcji i ew. przygotowania oprawy. Zapłata następuje gotówką podczas odbioru zamówienia od kuriera. Przy skorzystaniu z opcji płatności za pobraniem, realizacja zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po jego odebraniu przez obsługę sklepu.

Płatności online

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę gdzie dokonasz płatności za zamówienie online. Przelew realizowany jest w trybie natychmiastowym co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia. Rozliczenia płatności online przeprowadzone są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)
 
Płatność BLIK
 
Po dokonaniu zakupu zostaniesz poproszony przez partnera realizującego płatność o podanie kodu BLIK i potwierdzenie płatności. Po pomyślnie zrealizowanej płatności Twoje zamówienie automatycznie uzyska status "w realizacji.
 
Płatność przez PayPal oraz PayPal Express Checkout
 
Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę gdzie dokonasz płatności za zamówienie online. Przelew realizowany jest w trybie natychmiastowym co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia. Rozliczenia płatności online przeprowadzone są przez PayPal.com
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl