Zwroty i reklamacje

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej drogą elektroniczną umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który znajduje się poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt możesz wysłać do nas wiadomość o odstąpieniu od umowy lub wypełnić oświadczenie, którego wzór znajdziesz poniżej - wydrukuj oświadczenie i wyślij je na nasz adres korespondencyjny wraz ze zwracanym produktem/produktami:

lewandowski.art
Katarzyna Lewandowska
Wola Skorzęcka 7
62-200 Gniezno
NIP: 6972310547

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość:


   

................................................                                                 miejscowość ......................, dn. ......................

................................................

................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta

Katarzyna Lewandowska
Wola Skorzęcka 7
62-200 Gniezno
NIP: 6972310547

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy (numer zamówienia) ..................
zawartej dnia ......................... w sklepie internetowym www.mariuszlewandowski.pl

Proszę o dokonanie zwrotu środków na rachunek bankowy o numerze (wypełnić tylko w przypadku gdy zamówienie zostało dostarczone "za pobraniem"):

.......................................................................................................................

 

...............................

podpis konsumenta

 


 

Masz pytania odnośnie zwrotu towaru? 

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie zwrotu towaru - pomożemy! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail:

tel. 796110466
e-mail: shop@lewandowski.art 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl